با سلامممم!

نوشته اخری یکم زیادی فاز منفی بود.ولی خب نکنه فک کردین من با اون فاز قراره درسامو شروع کنم ها؟اونم من:D

من اون نهنگی که نیستم که بعده ۳۰بار خوردن به شیشه قید صیدو بزنه از گشنگی بمیره.یه بار دیگه هم امتحان میکنه :D

یکی دو روز پیش درسامو شروع کردم همچنان ک میخونم سعی میکنم روحمم تقویت کنم.از فاز شاعری و آرامش و این چرت و پرتا اومدم بیرون باز رپ گوش میدم و سعی میکنم برگردم به همون دوران دیوانگی!!

میدونین کفقط دیوونه ها به جاهای بزرگ میرسن.

امروز صبح رفتم قلم چی.از پله ها که داشتم میرفتم بالا یه حسی تو دلم میگفت باز هم من باز هم کنکور این دختر هنوزم نرفته یونی؟ولی  خوب بهتر از اونایین که میرن یونی و انصراف میدن.هنوزم دیر نیست.امسال متفاوت خواهد شد چون من امسال با مغزم مبارزه میکنم!

پله های بعدی پله های دانشگاه موردعلاقم خواهد بود!

افتخار میکنم که کسی هستم که دوبار به سختی شکست خورده ولی برای بار سوم سرشو میاره بالا و برمیگرده به میدان جنگ!!

مهم نیس چی بشه مهم نیس چی پیش بیاد.مهم اینه که من در آینده به خاطر این تصمیمم پشیمون نخواهم شد.

خدا با منه ولی اینبار نقش اصلی منم.

یا علی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Chronicles of Iran سایت دانستنی ها Tom Vladimir طراحی قالب اوشیدا سيد علي شيري فرهنگی کتابخانه های عمومی ساری just a medical student اجاره ون بصورت دربستی ارزان و فوری تأملات